Ploty

Výplň plotu mohou tvořit jednoduché rovné linie, ale také složitejší různých tvarů a kovaných doplňků. K výběru jsou i výplně dřevěné. Oplocení lze vyrobit s ohledem na charakter terénu a přizpůsobit ho například zvlněnému profilu povrchu. Plot stejně jako branku jsme schopni namontovat do stávajících i nových sloupků tak, aby tvořily harmonický celek. Nebrání přitom ani různé tvary nebo materiály sloupků.

Nabízíme dle výplně
 • Jednoduché z pletiva
  Poplastované pletivo natažené mezi sloupky upevněnými v betonovém základu je nejjednodušší a nejlevnější varianta. Svařované pletivo je odolnější a vhodné např. pro zahrady a rodinné domy se psy. Na rozdíl od klasického čtyřhranného pletiva nelze rozplést.
 • Kovové a kované ploty
  Jednoduchá konstrukce působí lehkým dojmem, povrchová úprava může být i v barvě. Kované ploty mohou být i s ozdobnými vzory, zakončeny buď rovně, pomocí špic či rozpěchované.
 • Dřevěné ploty 
  Konstrukce plotových dílců je z kovu doplněná o dřevěnou výplň. Dřevo je ošetřeno několika vrstvami lazury pro delší životnost nebo používáme dřevoplastové plotovky.
 • Ploty z tahokovu 
  Výplň tvoří děrovaný plech, který se po prostřihnutí otvorů natáhne, aniž by ztratil svou pevnost. Jedná se o nejdražší variantu, ale velice oblíbenou u moderních rezidencí.

Neváhejte napsat nebo zavolat.

Nabizíme širokou škálu provedení ve stanoveném termínu a za domluvenou cenu!

WPC Plotovky

DLOUHÁ ŽIVOTNOST, BEZÚDRŽBOVOST A STABILITA

Realizace jednotlivých typů

Ploty z pletiva
Kovové ploty
Dřevěné ploty
Ploty z tahokovu
Rádi poradíme

Povrchová úprava je žárovým zinkováním z důvodu odolnosti vůči vnějším vlivům. Nabízíme širokou škálu výplní od kovové a klasické dřevěné až po WPC plotovky (dřevoplast) nebo tahokov, je možnost úpravu v barvě RAL.

Shopping cart

No products in the cart.