Zastřešení

Sekce přístřešků obsahuje rozmanité typy venkovních staveb, které jsou členěné podle předpokládaného účelu využití. Přístřeškové systémy se diferencují konstrukčním řešením a designovým provedením.

Nabízíme podle využití
 • Přístřešky
  Vyrábíme a dodáváme přístřešky k výrobním nebo skladovacím halám. Realizovali jsme například přístřešek s nákladové rampě nebo nad schodiště ke vchodu rodinného domu. Střešní krytinu dle výběru z vlnitého plechu, plexi apod.
 • Pergoly
  Nabízíme pergoly s pevnou nebo posuvnou zatahovací střechou, kde jsou variabilní možnosti zastřešení nebo zastínění. Jako zastřešení používáme sklo, polykarbonát nebo plexisklo. Některé pergoly jsou rovné, bez sklonu střechy, jiné se dají zastřešit klasickou sedlovou střechou.
 • Vchodové stříšky
  Slouží jako ochrana před nepříznivým počasím, deštěm a sněhem. Dodáváme v různých provedeních uchycení a zasklení.
 • Zastřešení (parkoviště, skladu)
  Jedná se o kompletní zakrytí parkoviště, skladovacích ploch nebo nákladového prostoru. Všechny tyto konstrukce je možné dodat včetně opláštění. Máme zkušenosti i s kompletací ocelových hal pro výrobu, sklady apod.

Neváhejte napsat nebo zavolat.

Nabizíme širokou škálu provedení ve stanoveném termínu a za domluvenou cenu!

Pergoly

KOVOVÉ KONSTRUKCE, ZASTŘEŠENÍ I PLEXI, SKLO

Realizace jednotlivých typů

Přístřešky
Pergoly
Vchodové stříšky
Zastřešení
Děláme na jedničku

Dokážeme vám poradit s řešením pro zastřešení od A do Z. Od návrhu až po správnou volbu materiálu, upevnění do fasády nebo statický výpočet pro složitější konstrukce s opláštěním a haly.

Shopping cart

No products in the cart.